Проза

Юлія Коробко

Дівчина зі щирим серцем та брунатними очима – це я. Кожного дня подорожую власним Всесвітом і знаходжу новий промінчик музи. Часто випадаю з реальності й не хочу повертатися назад.
Шукаю гармонію між світом письменників та художників. Найкращою подругою для мене стала гітара, а натхненням для відкриття нової реальності – ніч. Малюю, пишу, співаю, граю про своє життя. І кожного разу новий етюд… Нова мелодія…


Мої твори:

Софія Іванова

Поки що нічого про себе не розказує...


Мої твори:

Софія Ващенко

…Відчинивши кремезні двері, падаю у велику барвисту пляму: це поле квітів зустрічає юних письменників. Отямившись від мелодії літнього вітру, сідаю в човен і рушаю рікою «натхнення» в безодню зелених гір…
Рада вітати кожного в чарівному куточку моєї уяви. Та, завітавши туди, не забудьте зняти повсякденну маску й розкрити свої серця назустріч новим знайомствам!
Чекаю на вас у рядках моїх творів!


Мої твори:

Роман Верига

Я звичайний учень незвичайного ліцею. Захоплююся музикою, граю на гітарі, займаюся вокалом. Мрію створити власну музичну групу та писати для неї пісні.
А поки що пробую свою силу у слові, у пісні, у гармонії.


Мої твори:

Поліна Порада

Привіт. Вітаю тебе в моєму дивному королівстві цікавих і незвичайних думок.

Я можу багато про себе розповісти, та краще скажу, що мене надихає на твори. Небо і захід сонця. Кожного дня ці речі бувають абсолютно різними, вони приховують в собі щось цікаве і вражаюче. За цією красою доволі часто спостерігають люди та камери на телефонах. Їхній зовнішній вигляд нагадує мені людські життя. Вони такі ж непередбачувані та наповнені світлом…


Мої твори:

Ольга Ведмеденко

Поки що нічого про себе не розказує...


Мої твори:

Олена Лелюх

Якби я була книгою, то, певно, називалася б «100 падінь та 101 підйом». Книгою в жовтій потертій обкладинці. Мабуть, із незрозумілим початком на сторінок 20, закрученим сюжетом і щасливим кінцем. Для чого ж чудернацький початок? А тому, що зовнішність часто оманлива: щоб мене зрозуміти, треба перечитати декілька разів…


Мої твори:

Олександра Кучма

Молодість та фантазія, творчість та неординарність, зібрані в одному флаконі, – це аромат моєї душі. Хочу поділитися ним із вами й зробити світ яскравішим та добрішим. Я закохана в диво слова й образу. Люблю день і малюю в уяві ніч. Зустрічаю світанки кольорові й розфарбовую щодень враженнями. Вони таки світлі й здивовані. Як і я. Запрошую в мій світ…


Мої твори:

Назарій Матієнко

Привіт! Мене звати Назарієм. Я дванадцятирічний хлопець.
Прагну бути багатогранною особистістю. Люблю читати, писати, малювати, грати на фортепіано, вивчаю іноземну мову, біологію. Завжди допоможу в тяжку хвилину!


Мої твори:

Михайло Книш

На перший погляд, звичайний хлопчина, але це зовсім не так. Моє життя пов’язане з природою, яка надихає. Коли залишаюся з нею наодинці, ніби єднаюся з її красою, шелестом листя та співом пташок. Я не уявляю своє життя без природи. А до цього додалося ще й слово. Тому й пишу. Читайте.


Мої твори:

Микита Обиденний

Я допитливий, спостережливий, маю гарну уяву. Іноді щось мене надихає й хочеться ділитися своїм світом думок та фантазій. На мою думку, сучасний твір має бути цікавим, інформативним, захоплюючим. Він має надихати думати, мріяти, творити. А ви б хотіли помандрувати сторінками такої книжки?


Мої твори:

Марія Волошина

Я– звичайна дванадцятирічна дівчинка, живу в місті Полтава. Насолоджуюся кожною миттю свого життя, адже ніхто не застрахований від нещастя. Займаюся танцями, плаванням, вивчаю дві іноземні мови — англійську та німецьку. Маю багато друзів, але нових не завадило б. Узагалі дуже дружелюбна й щира людина. Так кажуть мої друзі.


Мої твори:

Катерина Лейко

З кожним днем я ще більше поринаю у світ мови, фантазії та магії слова. Ніби вдихаю словесний аромат, який заповнює мою душу повністю. Намагаюся передати силу слів у творах. Вона неймовірно велична духом та, водночас, тиха й непомітна.
Твори, передають мій характер, розкривають звички та мрії. Бо я бажаю детальніше розпізнати себе… А ви пізнавайте мене.


Мої твори:

Катерина Кмитюк

У величезному паперовому світі так багато різних людей, що прагнуть збудувати навколо себе міцний картонний будиночок. Імовірно, це буде обороною від подиху вітру, здатного зруйнувати паперовий світ паперової людини. Моєю ж охороною є краса, добра усмішка, друзі. Мій картонний дім кольоровий, із відчиненими дверима для гостей.


Мої твори:

Євгенія Загребельна

Космос у волоссі, очах і в серці! Досі не можу повірити, що мені дано таке щастя – жити. Обертаюся в космосі серед сотень зірок, дістаю кінчиками пальців до сузір’їв, дихаю зоряним пилом. Надто швидко. Місяць сліпить сріблом струн, порушуючи тишу. Слухаю мелодію супутника.
– Хто я?
– Людина.
– Ким я хочу стати?
– Собою…


Мої твори:

Еліна Гійомар

…Швидкоплинний час не дає захопитись шелестом осіннього лісу. Казка в очах заведе далеко за небокрай, аби насолодитися заходом сонця й красою нічного міста. Тиша сутінок кличе моїх маленьких янголяток в безкраю блакить неба… Ходімо, познайомлю. Зустрінемося між рядків моїх творів.


Мої твори:

Діма Фещенко

Мене звати Фещенко Дмитро. Я люблю шукати нові образи слова, іноді заглиблюватися в суть предметів. Люблю читати й пізнавати нове. І просто насолоджуватися життям.


Мої твори:

Дар’я Гаврилко

…З першого погляду, перед вами спокійна дівчинка, але це не так. Мій настрій може змінюватися, як погода восени, проте думки швидко знаходять своє місце на полицях. Я наче море: то спокійна, то напружена. Я різна!
Шукайте мене між рядків творів і знайомтеся!


Мої твори:

Дана Тітенко

Ось так і живу, наче між двох стихій, – піснею і танцем. І погоджуюся з Жаком де Амбуазом: «Танець – це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз у часі і русі, у щасті, радості, смутку і заздрості». А «пісня – це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лиша. Чим глибша пісня, тим ясніш душа», – говорив І. Драч. Тож і живу у творчому пориві.


Мої твори:

Анна Мартусь

Мене звати Аня. Моє хобі, яким я займаюся з 4 років, – танці. Вивчаю декілька іноземних мов. Кожного дня занурююсь у світ різноманітних вражень і прагну до нових звершень. Маю багатий внутрішній емоційний світ, яким намагаюся ділитися з іншими.


Мої твори:

Анна Дмитренко

Зранку мене знайшли не в капусті, а поруч – у високій траві. То, мабуть, лелека, коли ніс, дуже поспішав і ненароком поклав у м’якеньку ковилу й полин. Зате маленька Аня одразу познайомилася з сонними мурашками, ніжними паростками матіоли, солодким ароматом м’яти. Тому весь час мене надихають маленькі комахи, щебет птахів, аромат свіжоскошеної трави. І хочеться бігти до степу, до туману, до мурашок…
І світу про все розповісти!


Мої твори:

Андрій Іванишин

Я хлопець, у якого багата уява. Умію фантазувати та закручувати сюжет.
Випромінюють креатив та позитив на всі сторони світу.


Мої твори: