Гардероб

Хтось із вас коли-не будь задумувався над тим, як відчуває себе гардероб? Що мені подобається, а що дратує….

Ось як виглядає моє життя насправді: кожного ранку господарка прямує до мене, щоб одягнутися, і йде до школи.  За деякий час повертається з ліцею, знову змінює одяг та відпочиває. І так кожен день.  З дня в день… одне й те ж.  А мені так хотілося б бути столом, мною б постійно користувалися й не доводилося нудьгувати. Та враховуючи те, що моя господарка – бруднюля, усередині мене постійний безлад. Вона не прибирає та ставиться до мене, як до якоїсь неважливої речі. Це жахливо дратує!

Але життя без гардероба просто незручне. От уявіть собі на хвильку, якби весь одяг був розкиданим по кімнатах, знайти щось було б дуже важко чи майже неможливо!

У моєї господарки є сестра, а в неї – своя шафа. Ми з нею дружимо та любимо пліткувати, сміятися, тихенько рипіти по черзі дверцятами й ворушити речі на вішаках, коли дівчаток немає вдома. Вона розповідала, що в ній завжди порядок, речі лежать на місцях та хазяйка доглядає за нею.

Насправді, я дуже співчуваю ліжку, адже в моєї власниці є маленьке кошеня й цуценя. Вони весь час проводять на ньому й не дають нормально відпочити… А ліжкові вже 10 років! Та й матрац уже не той… Вони вже старенькі, але так подружилося з дівчатками.

І взагалі, я бачу все, що відбувається в кімнаті! Мені здається, що гардероб – член родини і є дуже важливим! Адже без мене в речах кожної людини пануватиме хаос. А його й так досить навколо…

Коментарі: Коментарів немає

Коментарі до твору "Гардероб"

  • Поки що коментарів немає...

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.