Це відбулося першого лютого. І не дарма в один із найтепліших днів цієї зими, бо серця дівчаток були такими гарячими, що, певне, могли б зігріти десятки Антарктид. У той час, як серця їхніх керівників палали від невимовної гордості за своїх учениць.

Євгенія Семенова, Анна Рубленко та Анна Іщейкіна змогли гідно представити КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені Івана Котляревського» у міському конкурсі «Талант року-2019» серед дітей, виборовши призові місця в номінаціях прози та поезії.

Нас зустрічала ошатна зала лялькового театру, на території якої не лишилося жодного вільного місця: по периметру розміщувалися учасники, педагоги, батьки. Перші хвилювалися за свій вихід, тоді як серця інших тремтіли від хвилювання за свою вже дорослу малечу.

Бездоганними були дівчата, мами, бабусі у вечірніх сукнях та з розкішними зачіскам.

Три-два-один… Під запальну танцювальну музику вийшла перша учасниця, що змусила всіх закінчити останні приготування. Свято нарешті оголосили відкритим!

Через кілька номерів і учасників літературно-мистецької студії «Перевесло» запросили на сцену, де вручили подарунки, дипломи та статуетки на пам’ять про конкурс.

Переглянувши гала-концерт, присутні мали змогу насолодитися фуршетом та сфотографуватися на червоній доріжці. Не гірше, ніж у Голлівуді.

Звісно, що після вдалого вечора та церемонії нагородження дівчатка подякували своїх найкращим педагогам за змогу долати кожну сходинку разом!

Та ми певні: це тільки початок, попереду так багато перемог!

Згадалися слова однієї поезії: «Мій шлях веде крізь гори: здолав одну—підкорюй іншу». Тому бажаємо нашим зіронькам запалити ще не один вогник!

Анна Іщейкіна

Поділитися з друзями

Коментарі до: "Наші перевеслята на святі «Талант року-2019»"

  • Поки що коментарів немає...

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.