Це, здавалося б, звичайне питання насправді може підштовхнути до дуже цікавих роздумів. Якщо його узагальнити, то можна отримати щось на кшталт: “Хто відповідальний за природу, яка нас оточує?”

 У сьогоденні гострою темою для обговорення стали лісові пожежі. Нещодавно горів Сибір, а палали ліси Австралії та Африки. Здавалося б, пожежі існували завжди й людина може просто махнути на них рукою, але внаслідок таких дій величезна частина флори та фауни помре.

Цю ситуацію робить більш зрозумілою те, що внаслідок промислової революції та й протягом усієї своєї історії людство шкодить природі, винищуючи не просто види, а й цілі ареали проживання. 

Саме тому єдиною правильною відповіддю на це запитання є така: “Наші шишки й ліси: ми відповідаємо за них”.

Поділитися з друзями

Коментарі до: "Чиї в лісі шишки?"

 • Avatar Софія

  Дійсно, усі лиха, які трапляються з природою, саме через людей. Ми недбало ставимося до лісів і річок, вбиваємо тварин… Люди не розуміють, що усе це наше і воно знаходиться під нашою охороною. Тому якщо ти бачиш, як якісь хлопці ламають деревце, яке ще навіть не виросло, не думай, що воно не твоє і це не твої проблеми , бо можливо у майбутньому це дерево захистить тебе від дощу, чи від спекотного сонця. Усе належить людям, навіть маленька шишка!

 • Avatar Паша

  Світ не вічний, але люди цього не розуміють. Проблема сучасного суспільства в тому, що ми вважаємо непотрібним допомагати природі , миряни не звертають уваги на зламане дерево, спалену траву… Якщо люди не змінять своє ставлення,то майбутні покоління можуть не побачити всієї краси цього світу. Навіть діяльність мислиців може призвести до краху, особисто я не хочу , щоб мої діти не мали можливості побачити оленя,зайця чи качку. Проблема винищення довкілля стає актуальнішою в наш час, люди забувають про важливість навколишнього середовища, знищуючи наш світ.

 • Avatar Ілля

  Даний твір дуже добре ілюструє дійсність життя і його мінливості, можливості все покращити й погіршити своїми руками. Людство часто забуває про те, що оточуючий світ – те, що ми створюємо. Саме через це, ми втрачаємо багато скарбів народів, неймовірних краєвидів, і як сказав Олександр, лісів. Звичайна втрата лісу призводить до втрат домівок хижих тварин, які все життя провели там. Я вважаю, що ми маємо набагато ретельніше ставитися до того, що нас оточую, до того, що дає нам життя.

 • Avatar Павло

  Питання екології та знищення ресурсів природи залишається актуальною навіть у епоху інформаційних технологій, і причиною того є люди. Велика кількість лісів згоріла за останні роки, а це, безсумнівно, шкодить навколишньому середовищу та людству. Заживо згорають, пожежі винищують гектари дерев та величезні маси вуглекислого газу забруднюють атмосферу. Але де в чому я з автором не згоден. Більшість останніх пожеж виникали не через недбалість людства, а в зв’язку з блискавками. І це по-справжньому лякає, що наші інноваційні технології ні що поруч з силами природи.

 • Avatar Гліб

  Олександр має рацію, навколишнє середовище дійсно потерпає від неправильного ставлення людей. Екологічна катастрофа – найбільша проблема сьогодення, яка з кожним роком загострюється. Всі тільки говорять про вирубку лісів, зменшення популяції тварин і рослин, але в той же час самі знищують природу. Проблема в людському розумінні: ми не шукаємо способів вирішення нагальних питань, а перебуваємо у пошуках методів відсторонення від них. Більшість з нас не розуміє значення екології, це означає що людям є куди зростати.
  Ми маємо брати приклад з жителів Ефіопії, котрі за короткий час посадили 200 000 000 саджанців дерев.

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.