Чи чули ви про країну під назвою Серце? Якщо ні, то сідайте зручніше, заварюйте трішки чаю – і вам розповім. 

Ця країна невелика, усього кілька міст, столиця та села. Саме там знаходиться місто Мрій та Бажань. Там і живуть наші мрії. Вони їдуть шляхами здійсненності на своїх яскравих і життєрадісних автомобілях до нас. Коли приходить час, їдуть із міста й пірнають у життя, щоб здійснитися.  Деякі мрії довго блукають дорогами невпевненості та страху, але коли ми руйнуємо ці траси, миттєво знаходять вихід.

Є ще місто Сказаних та Несказаних слів, які дають сили або, навпаки, роблять боляче.  Ще, кажуть, знаходиться там місто Щастя та Любові. Але думки не завжди збігаються, бо деякі розповідають про місто Смутку. Та, на мою думку, це вже від людини залежить.  Від неї ж залежать і розміри міста. Іноді воно досягає неабияких площ. 

Там є й місто наших Коханих. Це столиця з портретами та фото найрідніших нам людей. Уявіть: немає жодної квартири чи будинку без натяку на дорогих тобі людей. Що ж казати про села: їх безліч. Є багато радісних: село Здійснених Обіцянок, Добрих Справ або Подарованої Допомоги. Є села Веселощів, Усмішок, Натхнення.  Та серед них й інші: села Гніву, Злості, Ненависті, Заздрості. 

Ой, уже допили чай… Бачу, розповідь затяглася. Та я впевнена: вам було цікаво. Адже мешканцями цих населених пунктів може в будь-яку мить стати кожен. Вибір за нами!

Поділитися з друзями

Коментарі до: "Країна Серце"

  • тетянка тетянка

    Сонце у твоїй душі, Настусю!

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.