Анна Квасневська

Цю дівчинку хочеться малювати: така вона ніжна, мрійлива, витончена й мила… Від неї віє спокоєм людини, яка знаходиться в постійному творчому пошуку, у полоні вищої гармонії. У блакиті очей мерехтять вогники – то благословенний неспокій душі, наділеної даром відтворювати побачене, відчуте на папері, говорити фарбами, зачаровувати магією краси…

Талант не терпить суєти, дріб’язковості. Він вимагає великої праці й чистоти. Така ця дівчинка – учениця групи ОІФ-32 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського» Анна Квасневська – переможець ХІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне-2018» (І місце в номінації «Образотворче мистецтво», лауреат ХІІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю – «Опішне-2019» (ІІ місце) та Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»; переможець дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Хай квітне наша Полтавщина»; міського конкурсу малюнків на тему «Я люблю Полтаву» та «Місцева ґава».

            Робота Анни Квасневської “Наш будинок узимку”

Працює Анна під керівництвом прекрасного педагога Грибана Миколи Федоровича – заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки художників України, який став для неї не просто наставником, а щирим порадником, критиком і натхненником.

Анна позиціонує себе як автор креативних ілюстрацій, виявляє неабиякі здібності в акварельному живописі. Це особистість, у якій гармонійно поєдналися висока працездатність, креативність і порядність.

Вікторія Гайдамака,
учитель української мови та літератури
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний
ліцей №1 імені І. П.Котляревського

Щоб ознайомитись з творчими роботами Анни Квасневської, перейдіть за посиланням: малюнок.

Поділитися з друзями

Коментарі до: "Володарка чарівного пензля"

  • тетянка тетянка

    наша гордість!

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.