Ось і з’явився новий номер часопису «Країна талантів». Сьомий, із творами талановитих дітей із різних куточків світу. Серед них і досвідчені учасники літературної студії «Перевесло», і ліцеїсти Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради. Та кожен світиться вогниками таланту й креативу!

Філософські роздуми Єлизавети Пукас запрошують на чай, присмачений тривогою й обіймами.

Анастасія Струкова шукає себе у світі, який змінила війна, проте знаходить прекрасні миті щасливі. Надія Гудзенко сумує над прикрими змінами, що принесла війна в життя кожного. Маринка Наріжна переймається турботою осені й теплою щирістю, яка зігріває навіть у морози.

Катерина Боярчук освідчується в любові рідному краю й боліє душею за екологію світу.

Софія Чорна замріяно заглядає в очі казці й шукає в ній мрію золоту. У гості до тіні мандрує Матвій Городчанін, щоб порадувати молодшого братика казкою. Собачі мрії розгадує Дмитро Ребрик, надихаючись неймовірним Патроном чотирилапим. Реальні мрії втілює у казці Максим Царук, вплітаючи їх у нитки сьогодення. З жовтою валізкою добра й армією на городі пірнула у світ казки Варвара Кривобок.

Поліна Ісакова та Вероніка Вовк шукають власного янгола, що приходить ночами й нашіптує підказки. Назара Шарого схвилювала витівка брата, а захопила звичайна крапка.

У ритми міста закохані Вероніка Флора та Анастасія Золотайко, які ще й пензлем домалювали власні враження небуденні. Назар Солопіхін грається поетичним словом, вплітаючи його в ритми річки дитинства, день гніву й сонце маминого серця.

Тихон Михайлов плете мереживо думок, які підкоряються шестикласнику безвідмовно, навіть тоді, коли всі слова починаються на одну букву. Ольга Байрамова метафорами обриває печальні осінні акорди.

Яка талановита юнь! Яке розмаїття сюжетів, помножене на небайдужість, спостережливість і віру в добро! І добро переможе!

Поділитися з друзями