Яка різниця, скільки років твоїм кедам,
якщо ти гуляєш у них Парижем
Кузьма Скрябін

Усі люди хочуть бути щасливими, і більшість із нас вбачає своє щастя в матеріальних благах. Але є люди, які відчувають радість не від речей, а від відчуттів. Лише варто пригадати, як у календарі відзначаємо дні до потрібної дати  — подорожі.

Мандри  — це завжди нові відкриття й відчуття. Подорожуючи, ми відкриваємо для себе світ, а себе  — світові. Тільки вирушивши в мандрівку, зможемо побачити своїми очима далекі країни та міста. Навіть сусіднє місто може назавжди залишитися для нас тільки назвою, якщо ніколи туди не поїдемо.

Цікаво, чи замислювався хтось, що, ідучи звичайною вулицею свого рідного міста, ми також мандруємо? Адже щоранку, поспішаючи на роботу чи школу, обмежуємося однією лише дорогою. І за буденною метушнею не помічаємо  навколишньої краси. Наприклад, я, гуляючи з друзями вулицями рідного міста, щоразу відкриваю щось нове для себе.

Не зважаючи ні на що, дуже люблю мандрувати. Для мене це відкриття нових людей, міст, місць, краєвидів, ландшафтів, уява й висновки, а ще приємна втома та пригоди. Інколи хочеться сказати, що втомився й більше нікуди не поїдеш. Але минає деякий час – і розумієш, що поїдеш. Адже мандрувати  — це отримувати неймовірне задоволення від побаченого й пережитого.

Поділитися з друзями

Коментарі до: "Люблю мандри"

 • Avatar Олександр Голляк

  Дуже гарний твір, дівчинка чудово описала, що для неї значить подорож, мандрівка та й просто прогулянка. У творі вона зазначила, що полюбляє гуляти з друзями по місту, і це найбільше запало меня у душу. Я й сам полюбляю після школи піти з друзями до парку або просто прогулятися вулицями міста, деколи навіть ходжу додому пішки, близько чотирьох кілометрів, і це доставляє мені більше задоволення ніж їхати у забитому людьми, задушливому тролейбусі.
  Також на початку твору Валерія сказала, що більшість людей отримує більше задоволення від відчуттів, аніж від якихось матеріальних благ, і я не за всім згоден з цією тезою. Розглянемо мою думку на прикладі подорожі: на будь яку подорож потрібні чималі гроші, якщо ж ви хочете відпочивати з комфортом.
  Я, і саме моя сім’я, дуже люблю подорожувати зі своїм класом або просто з друзями, і мій батько завжди дає мені на це гроші, напевне я не зміг би подорожувати, отримувати ці дорогоцінні відчуття від поїздки, якби у моєї сім’ї не було таких матеріальних благ.
  Загалом, як я вже зазначив на початку, цей твір меня припав до душі. Насправді дуже хотілося б познайомитися з автором цього твору.

 • Avatar Даша Бойко

  Приємно читати твори однолітків, рядки яких наповнені сенсом і небуденними речами. Однією з останніх робіт, яку я читала із справжнім задоволенням, став твір Валерії Нечеси” Люблю Мандри”, він здивував мене своєю красою та сенсом. Я замислилась про речі, які раніше зовсім не привертали моєї уваги , згадала полтавські вулиці, які проводжали мене до школи кожного ранку, і про красу, яка оточувала мене у ці дні. Мандри, що назавжди залишаться в моїй пам’яті. Доволі сірі вулиці я здатна заповнити фарбами, відтінки яких надихатимуть мене кожного дня. Ми здатні мандрувати не лише вулицями, а й думками, що переносять нас в будь-який куточок світу.

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.