Котик на балконі дивится на захід сонця

Якби в мене спитали, який день мого життя найщасливіший, відповідь була б дивною: його немає. Чому? А тут усе просто: я насолоджуюся моментами.

Прокинутися з першими промінням сонця в січні? Виспатися? Зробити домашнє завдання? З’їсти шаурму з однокласниками? Бачити, як важливі для тебе люди усміхаються? Лежати на сеансі фільму просто неба й рахувати зірки або випускати кульки, загадуючи бажання? Почути дзвінок телефону, узяти слухавку й дізнатися, що кращий друг зараз біля дому чекає на тебе? 

А може, дощ? Глазурований сирок? Обійми з м’якою іграшкою уві сні або з приятелями в житті? Гармонія  в душі чи безлад у думках? Усе, що нас оточує чи окремі події? Гарна оцінка з хімії або фізики, яких я не розумію? Кактус із кумедним ім’ям? Новий сезон серіалу? Сльози, підвіконня й світанки? Виконане бажання? Безтурботність? Допитливість? Страх?

Щастя. Хіба це не воно?

Мені завжди здавалося, що я можу запам’ятати моменти. Але … ці секунди, хвилини або години ніколи більше не повторяться у вашому житті. У будь-якому разі  передуватимуть інші обставини. І це трохи пригнічує, але…

Навіщо згадувати щастя, коли можна його створювати? Щодня й щомиті!

Поділитися з друзями

Теги:

Коментарі до: "Що для мене щастя?"

 • Avatar Андрій

  Чудовий твір. Автор передав свої почуття та внутрішній світ. Ольга не може назвати найщасливіший день свого життя. А все тому, що вона насолоджується моментами, секундами та хвилинами. Прочитавши цю прозу, я трохи пізнав себе.
  Гарно написане власне висловлення, чекаю наступної публікації творів Ведмеденко Ольги!

 • Avatar Саша

  Це дивовижний твір. Автор нагадує, що в кожному дні життя можна знайти щось чудове. Також у творі обговорюється тема неповторності кожного моменту. Це справді важливо, особливо в наш час, коли фотографія моменту для деяких важливіша за спогади.

 • Avatar Мирон

  Твір привернув увагу саме назвою:”Що для мене щастя?”.Адже щастя – це доволі незрозуміле почуття , яке може так само швидко з’явитися , як і зникнути.Твір про щастя звичайного підлітка,його буденні справи,розваги.Насправді,я погоджуюся з точкою зору Ольги Ведмеденко :щастя в моментах.На мою думку досить цікаво та важливо розглядати та аналізувати думки інших!

 • Avatar Катя

  Всі люди хочуть бути щасливими ,і це нормально, але також кожен з нас має власну думку щодо того, яким воно має бути і як його досягнути . Я цілком згодна з думкою автора , що не треба зациклюватися на одному щасливому моменті , треба створювати більше. Для мене це правильна точка зору , бо життя занадто швидкоплинне , щоб сумувати. Я хотіла б жити так , щоб кожен день був повен радісних емоцій та теплих почуттів. Щастя для кожного своє , але особисто я вважаю, що найбільше щастя – бути поряд з близькими людьми та мати гарне здоров’я.

 • Avatar Анна

  Прочитавши цей чудовий твір, я дійсно помітила, що не можу назвати конкретний найщасливіший день у моєму житті. Насправді щастя не можливо порахувати по днях чи годинах, бо воно не має обмежень у часі. Це те відчуття, для якого не вистачає слів. Я вражена дрібничками, які автор так мило і цікаво підмічає. І абсолютно точно погоджуюсь, що не слід жити пройденними радісними моментами і подіями, а слід створювати їх кожного дня !

 • Avatar Лілія

  Неймовірний твір, який нагадує нам, що потрібно радуватись кожному дню. Насолоджуватися хвилинами проведеними з рідними та друзями. Адже ти можеш прогавити найцікавіші події.

 • Avatar Павло

  Після прочитання цього твору я зрозумів яким простим може бути щастя. Що лудину може зробити щасливою такі прості речі як глазурований сирок або іграшка може ощасливити людину.
  Також мені сподобалася думка, що щастя є у кожної людини яким би це щастя не було. я був вражений тим, що треба створювати щастя зараз, а не поствйно згадувати минуле.

Залишити коментар

Ваш коментар буде опубліковано після схвалення.