Як боротися з лінню?
Щомиті підкорюючи серця мільйонів людей, вона легко набрала величезних масштабів аудиторію з усіх куточків світу. Здається, навіть не намагаючись, кожен захотів зав’язати з нею міцну дружбу, що інколи триває віки. Якщо ж ви ще не представлені одне одному особисто, то варто бути пильнішим, адже ця «ненав’язлива», на перший погляд, подруга завжди підкрадається зненацька. Проте, коли ця зустріч вже неминуча, варто швидко намотати на вус: одним чаюванням тут не обмежишся.
Я не буду заперечувати, що співрозмовник з неї здебільшого непоганий, навіть захопливий, але при умові, що ви відстоюватимете власну думку. Хоча дана установа стосується не тільки теревенів із лінню, а й усіх навколишніх також. Не варто водити себе за носа, уважаючи байдикування своїм найгіршим ворогом, адже в нього немає свого голосу, на відміну від людей. Одне зайве слово може зруйнувати почуття й ковані думки філігранної душі тому, що чиясь самовпевненість в «ерудиції», у правильності «цінних» порад ніколи не рахуватиметься з вашими думками.
Лінь – лиш бажання мозку знайти собі розраду від напруженої обстановки, і вона завжди натрапить на відмовку на тисячі незроблених завдань, бо занадто турбується про господаря. Бездіяльність – інколи найбільш дієвий спосіб самопізнання, адже саме в такі моменти, помічаючи деталі, легше знайти відповіді на питання, у котрих ніхто не наважиться допомогти. Ким ми є насправді? Фантазією чиїхось настанов і проблем чи особистістю, яка має характер і волю?
Тож іншим разом, коли будете звинувачувати лінь у своїх поразках, краще потурбуйтеся знайти слова взаєморозуміння з собою, бо вона уявна, а ви витратите цінний час на відпочинок від зайвих проблем. Ця війна не з небажанням щось робити, а за силу віри у власний успіх.
Коментарі до публікації: "Як боротися з лінню?