Ангелів ми повсякденно помічаємо, якщо й не в реальній постаті, то у думках, своїх рішеннях та результатах. Вони не вирішують наші проблеми чи складнощі, тільки підштовхують до найкращого, а остаточний вибір залишається за людьми. Тому їх у жодному разі не можна звинувачувати чи зрікатися. Янголи також бувають різні: посланці, писарі та охоронці. У нас, думаю, останній тип архангела. Він з нами скрізь, бо то його робота. Я також маю ангела.

Хто такі янголи? Хто вони для вас? Зазвичай, у людських життях це не канонічні біблійні творіння, а наші близькі друзі, родина чи домашні тваринки. Ті, що оберігають; ті, що заспокоюють; ті, що допомагають. Якщо заглибитись у цю тему, то ангели – посланці Бога, які виконують його волю. Як на мене, наші військові в якомусь сенсі також ангели. Вони оберігають, саме завдяки їм можемо жити, любити, вчитися. Проведу паралель: солдати армії окупанта – злі янголи, котрі збунтувалися проти Бога.

Якщо говорити особисто, завдячую своїм життям янголам та Богу, котрий їх посилає нам. Хоча я й не можу розрізнити, де вони допомагали мені, а де вирішили, що з цим зможу впоратися сама. Здебільшого вони давали правильні настанови та підказували напрямки. Навіть лячно уявити, де б була я та чим займалася, якби не мої охоронці.

«Янголе, не впадь з плеча…» (Іван Малкович).

Поділитися з друзями