«За чарівними землями, лишаючи всі проблеми в минулому, розташувалася планета, а на ній місто з вулицею Особистості, 24 (у цьому світі не було турбот, і тому вулиці ніяк не називали, але я, за звичкою, уже так написав, а креслити в зошиті не можна, бо так казала наша вчителька. Вона дуже правельна*). Жила тут велика й дружна родина: Айзек, Інес, Джастін та Крістал (Гарні імена! Правда ж?). Мали вони симпатичну домашню тваринку невеликого розміру, яку звали Люсіндою. Описати її не можу… Ну, вона просто занадто незвичайна для читачів та читачок. Тільки скажу, що Люсінда мала багато хвостів, як у японській мітології, та крила, як у кельтській. Сімʼя її дуже любила просто як членкиню родини! Люсінда мала всі смачні види кормів (я так подумав: вона, окрім того, мабуть, живилася чимось цікавим, а не кормом…).

Сама планета повністю відрізнялася від Землі! Там вкорінилася взаємоповага, а політики навіть не влаштовували чвар у залі парламенту. Людям не доводилося працювати днями й ночами на роботі, бо, опріч того, мали ще завдання – веселитися!

Але, звісно, таке ідеальне місце навряд чи могло безпечно існувати. Саме тому, задля балансу, туди вривалися міжгалактичні монстри (я не дивився фільм “Зоряні війни”, але, гадаю, там є щось схоже)! Це траплялося час від часу. Участь у битвах проти них могли брати всі, хто мав бойові навички. Ось так одного разу раніше згадана сімʼя знову вирішила вступити до бійки. Хтось же має врятувати домівку від хаосу, який спричиняли нелюди!

Сестри та брати мали неймовірні костюми та магічні здібності. Тож можете зрозуміти, що подолати монстрів їм було легко. Але ж цього разу зайди були сильнішими! Виглядали точнісінько так само, а сила відрізнялася… Та відступати ніхто в родині не збирався! Айзек заморожував їх на деякий час, Інес билася голіруч, Крістал завдавала ударів, а Джастін допомагав загоювати рани. А чи пам’ятаєте про Люсінду? Бо й вона не стояла осторонь! На вид миле створіння діяло на рівні Крістал, а то й потужніше!

Але, як ми знаємо, найкращі часто жертвують собою. Крістал не пощастило, зате лікарі-маги вилікували її. Біда сталася й з Люсіндою: поранення виявилося смертельним, навіть Джастін не зміг допомогти…

Битва тривала довго, але світ було врятовано! Проте здавалося, що разом із родиною плакала вся планета за Люсіндою (схоже, я також, судячи з реакції моєї мами).

Зрештою, Люсінду поховали з усіма почестями. Планета приходила до тями після важкого бою, але й про втрати ніхто не забував. Бо історію пам’ятають як настанови майбутньому».

 

* Мій старший брат Сєрьожа повідомив, що “правельна” пишеться через “и” :(“

***

– Чуєш, досить вже свої плаксиві історії писати. Ну, ти ж мужик чи хто? Хоча б батькові з лампою допоміг! – долинуло мамине з коридору квартири.

Проказавши неголосне “гаразд”, хлопчик підвівся з-за столу, загорнув зошит із записами, поклавши його до свого надійного сховку.

Поділитися з друзями