Коли я почула тему твору, розгубилася й почала думати, що саме  розповім. 

 Чи замислювалися ви над тим, чому одних людей  вважають цікавими, а інших ні? І взагалі, чому, якщо не зареєстрована в Інстаграмі або не знаю якийсь тренд, я повинна бути не цікавою серед однолітків. Чому люди дивляться поверхнево? 

Багато запитань та мало відповідей. Але головне, що ми повинні розуміти: кожен особливий і неповторний зі своїм характером, почуттям гумору, зовнішнім виглядом та інтересами. І якщо ви гадаєте, що я не цікава людина, тоді поясніть, чому ви є цікавими,чому ми не можемо мати різні інтереси та погляди на життя. 

Я займаюся танцями, люблю собак та папуг, захоплююся макіяжем та  полюбляю читати детективні історії. Мрію подорожувати по всьому світу, знайомитися з іншими культурами, мовами та людьми. Хочу насолодитися чашечкою лате в усіх кутках нашої прекрасної землі. Особливо об’їздити  Україну, мою Батьківщину. Хочу спробувати себе у волонтерстві, допомагати сиротам та літнім людям. Вивчати іноземні мови та вдосконалювати рідну. 

Від цього я не стаю не цікавою. А якщо ми познайомимося ближче, можливо, виявимося більш схожими, ніж здавалося на початку. Наприклад, незважаючи на інтереси, я можу вислухати когось у важку чи найрадіснішу хвилину. І хто б це не був, я стану щасливішою, бо зможу хоча б трішки, але підняти чийсь настрій або допомогти.  Тим паче я завжди за щось нове та цікаве. Тому ми можемо почати якусь свою тему.

Поважаймо один одного! Толерантно ставмося до поглядів та особливостей інших. Усі ми цікаві та неповторні! Пізнаваймо себе й інших!

Поділитися з друзями