Як перебороти лінь?
Автор: Єлизавета Штонда
Багато хто з нас стикався з такою проблемою, як лінь. Коли немає бажання щось робити й дуже важко змусити себе почати.
По-перше, щоб легше було перебороти лінь, ви повинні знати, для чого це робите. Мати чітку мету, мотивацію. Коли знаєте, чого хочете, простіше вибудувати план дій.
Не можна не згадати про Грицька Чупруненка з твору Панаса Мирного та Івана Білика «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Він провів своє сирітське дитинство не в найкращих умовах, підробляв, щоб прогодувати себе. Коли хлопець виріс, вирішив створити сім’ю, стати гарним ґаздою, мати власне хазяйство. Тому пішов на заробітки далеко від свого села, аж у Херсон. Пропрацювавши тяжко декілька років, повернувся досить заможним хлопцем, обзавівся сім’єю й жив щасливо в добробуті. Він з самого початку мав мету жити в достатку, тому й досяг її, здолавши лінь.
По-друге, приклад інших людей, які змогли змінити своє життя, спонукає переборювати себе, надихає на подальшу працю й самовдосконалення.
Прикладом до цього аргумента може бути звичайна українська дівчина Марта Марнауз, яка з дитинства мала зайву вагу й не могла позбутися знущань однолітків. Побачивши по телевізору проект «Зважені та щасливі», в якому сотні людей змогли схуднути, Марта вирішила спробувати свої сили. І їй вдалося: там зустріла свого майбутнього чоловіка, і тепер вона щаслива дружина й мама, яка сама допомагає іншим і є гарним прикладом для наслідування.
Отже, щоб перебороти лінь, ми повинні мати чітку мету й план дій; а приклад інших успішних людей може бути гарною мотивацією для початку великих звершень.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.